OPPDRETTERE

 

 

 

Oppdrettere

 

Klubbens oppdrettere

 

For å stå på klubbens liste over oppdrettere må du være medlem. Du må også godta NKK's etiske retningslinjer for avl og oppdrett og klubbens regler for oppdrett og formidling av valper.

Kennel

Eier

Email

Telefon

 

 

 

 

Alkemilla,

Carina Ekstrøm, Eidfjord

Carina@alkemilla.com

94260450

Armeanicum

May Britt Hammerstad,Hunndalen

tomaiham@gmail.com

92268328

Bicbaal

 

Dulcamara

 

Lisbeth Eriksen, Tønsberg

 

Marianne Lindgren

Drammen

Lis-eri2@online.no

post.dulcamara@gmail.com

47382604

 

452 68 779

Fiafloflo

Anne-Berit Wenger Flo, Lørenskog

floflo@online.no

91389809

Franich

Madeleine Lundberg, Zinkgruvan

madde64@telia.com

+46704333918

Meg

Mary Elisabeth Grund, Gan

may@megskennel.no

98866678

Petit Ami

Wivi Anne Olsen,Bjørkelangen

petiami@online.no

97966855

Pio Saito

Anette Becher, Bjørkelangen

anetteb@online.no

92833257

Samincas

Solveig E. Andresen, Skarnes

 

95031638

Spinstar

Grete Hatlestad, Os

ol-trap@hotmail.com

90274590

 

 

 

 

Toy-Fozzie

Eliv Glette, Grubhei

eldog@toy-fozzie.com

47314404

Vaalebjønn

Sverre Ims, Nykirke

s-ims@online.no

90784409

Walibi

Zojoma

Franscisca Haugan, Skien

 

Jorun Gjøen, Eikelandsosen

walibis@online.no

 

kennel.zojoma@gmail.com

35545102

 

92684778